Ticari İsmini Belirli İllere Duyuran Ceyizburda.com;

Tıpkı 25 yılı aşkın süredir hizmet veren perakende sektöründe yer alan Güneş Tekstil Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi mağazalarında olduğu gibi, internette de zirveyi hedefleyerek Haziran 2016da yola çıktı. Kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyetini ön plana taşıyarak; Vade Farksız 6 Taksit, Kapıda Ödeme ve en önemlisi - hızlı kargo ile siz değerli müşterilerimize hızlı sevkyatı ile memnun etmektedir. Güneş Tekstil Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi parekende ve toptanda da başarışı ismini duyurduğu gibi, ceyizburda.com sanal mağzasında da ismini duyuracak ve siz değerli müşterilerimiz hızlı sevkiyat ve güler yüzümüz ile sizleri kazanacağız.

Güvenli Alışveriş ceyizburda.com, veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. ceyizburda.com'da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz.

Kalite ve Orijinallik Garantisi Satılan ürünlerin orijinalliği ve kalitesi, ürünlerin seçim aşamasında ceyizburda özel bir birimiyle, depoda paketleme aşamasında ise %100 kalite kontrolü yapan özel operasyon hattı ile iki defa test edilmektedir.

En iyi Müşteri Deneyimi En iyi müşteri deneyimini yaşatmayı hizmet anlayışının merkezine koyan ceyizburda.com, 7 gün 24 saat ulaşılabilen müşteri hizmetleri ekibi ve üyeleri ile birebir iletişim kurduğu Facebook, Twiter,  ve İnstagram kanalları aracılığı ile sürekli ulaşılabilir durumdadır.

ceyizburda.com 'dan almış olduğunuz bir ürünü herhangi bir sebeple iade etmek isterseniz, 7 gün içinde kolayca geri gönderebilirsiniz.