Hakkımızda

ceyizburda.com, 25 yılı aşkın süredir hizmet veren, perakende sektöründe yer alan fiziki mağazalarında olduğu gibi, internette de zirveyi hedefleyerek Mayıs 2012'de yola çıktı. Kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyetini ön plana taşıyarak; Vade Farksız 6 Taksit, Kapıda Ödeme ve anında kargo hizmetleriyle sizlerledir.

Güvenli Alışveriş çeyizburda.com, veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. çeyizburda.com'da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz.

Kalite ve Orijinallik Garantisi Satılan ürünlerin orijinalliği ve kalitesi, ürünlerin seçim aşamasında çeyizburdanın özel bir birimiyle, depoda paketleme aşamasında ise %100 kalite kontrolü yapan özel operasyon hattı ile iki defa test edilmektedir.

En iyi Müşteri Deneyimi En iyi müşteri deneyimini yaşatmayı hizmet anlayışının merkezine koyan çeyizburda.com, 7 gün 24 saat ulaşılabilen müşteri hizmetleri ekibi ve üyeleri ile birebir iletişim kurduğu  Facebook, Twitter, Pinterest ve İnstagram  
kanalları aracılığı ile sürekli ulaşılabilir durumdadır.

çeyizburda.com'dan almış olduğunuz bir ürünü herhangi bir sebeple iade etmek isterseniz, 7 gün içinde kolayca geri gönderebilirsiniz.
çeyizburda.com online teksit sektörünün öncü firmalarından olup, yenilikçi bakış açısı ile her geçen gün büyüyen bir ailedir. 
wp icon