Kargom ne zaman ulaşır?

Ceyizburda.com'da sipariş teslim tarihi; İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Antalya ve çevre illerinde %95* oranında 1-3 iş günü** , diğer illerimiz için ise 4-6 iş günü **olarak belirtilmiştir.

*
(Yaşanılacak herhangi bir aksilikte müşteri hizmetlerimiz sizinle irtibata geçecektir.)

**(Mücbir sebepler günlere dahil edilmemiştir.)

 

Kargo ücretiniz ne kadar?

ceyizburda.com üzerinden yapacağınız 100 tl ve üzeri alışverişlerde Ücretsiz Kargo rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz, 100 tl'nin altında kalan alışverişlerde ise Kargo Ücreti 9,99 TL'den 14,90 TL değişebilir. 

 

 

 Ürünü iade etmek istediğimde ne yapmam gerekiyor?

  Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 7 gün içerisinde, hiçbir ek ücret ödemeden satın aldığınız ürün / ürünlerin renk & beden değişimlerini yapabilirsiniz. Değişim hizmetinden yararlanmak istemeyen, para iadesi isteyen müşterilerimiz ise 7 gün içerisinde ürün iadesi gerçekleştirebilirler. Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde ise, iade süreniz 30 gündür. Aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde, ürün/ürünlerin iadesini sağlayabilirsiniz.

    -İade edeceğiniz ürünü, faturanızın "İade Formu" bulunan nüshasını doldurarak, paketi hasar görmemiş, ürünün kullanılmamış hali ve tüm aksesuarlarıyla birlikte, UPS Kargo (444 00 66) ile göndermenizi rica ederiz. İadenizin bize daha sağlıklı ulaşması için gönderinizi Güneş Tekstil anlaşması üzerinden yaptığınızdan emin olunuz.

    -İadenizi gönderdikten sonra, gerekli olması halinde sizden UPS Kargo'ya ait 14 haneli gönderi kodunuz talep edilebilir. Sorun yaşamamanız adına, gönderi kodunuzu lütfen saklayınız.

      -Tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

İade bedeli, ürünlerin depoya ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, kredi kartınıza aktarılmaktadır. Bankanıza bağlı olarak iadenizi kredi kartınızda görmeniz, birkaç gün sürebilir.

Siparişinizde kullandığınız indirim kuponu varsa, iade işlemi esnasında hesabınıza yeniden tanımlanacaktır. Siparişinizin yapıldığı tarihte indirim kuponunda kalan kullanım süresi kadar süre, yapılacak iade işlemi ile yeniden başlayacaktır.

İade Adresi: Güneş Tekstil Tic. ve San. Ltd. Sti. - Pazar Mh. Şeyhhamza Sk. No:17 (ceyizburda.com Kat:4)

İlkadım / SAMSUN

 

Siparişimde değişiklik yapabilirmiyim?

 Ceyizburda.com üzerinden verdiğiniz siparişlerde değişiklik yapmak için, siparişiniz kargoya verilmeden önce 0362 266 67 70 numaralı telefondan yardım alabilirsiniz.

 

Siparişimi nasıl iptal edebilirim?

İlk olarak siparişinizi ana sayfanızda yer alan "Hesabım" sekmesinden kontrol etmelisiniz. Eğer siparişiniz "Sipariş Hazırlanıyor " ya da "Kargoya Verildi" statüsünde değilse talebinizi ve sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için iptal etme sebebinizi info@ceyizburda.com adresine e-posta göndererek iletebilirsiniz.

 

Siparişlerimi birleştirebiliyor muyum?

ceyizburda.com alışveriş modelinde siparişler, ayrı ayrı sevk edilmektedir. Bu nedenle, sipariş birleştirme işlemi yapılamamaktadır.

 

Siparişimin teslimat adresini değiştrebilir miyim?

Siparişinizin statüsünü kontrol etmek için ana sayfanızda yer alan "Hesabım" sekmesinden ilgili siparişi kontrol ediniz. Eğer siparişiniz "Siparişiniz Alınmıştır" statüsünde ise teslimat adresinizi değiştirebilirsiniz. Yeni adresinizi iletmek için 0362 266 67 70 Çağrı Merkezimizi arayabilir ya da info@ceyizburda.com adresine e-mail gönderebilirsiniz.